alpais battery monitoring systems

 

HAKKIMIZDA

 

 

 

 

 

AOSB

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü(AOSB)

Adana-Ceyhan D-400 Karayolu üzerinde, Yakapınar (Misis)’in kuzeyinde tarıma elverişli olmayan 1590 hektar alan üzerine 29.03.1973 tarih 7/6177 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile kurulmuş ve oluşturulan ilk Müteşebbis Heyet 21.04.1977 tarihinde göreve başlamıştır.


Bölgeye ulaşım karayolu, demiryolu ve havayolu ile sağlanmaktadır. AOSB Adana Havalimanına 28 km, Mersin Limanına 98 km, İskenderun Limanına 80 km, Yumurtalık Limanına 40 km uzaklıktadır. Bölgenin güneyinden D-400 Devlet Karayolu ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) demiryolu, kuzeyinden TEM Otoyolu geçmektedir.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi sahip olduğu Bölge Müdürlüğü Binası ve Sosyal Tesisleri, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü.) AOSB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Özel Teknik Meslek Lisesi, Çarşı Alışveriş Merkezleri, Bankalar, Noter, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Merkez Müdürlüğü, Gümrük Müdürlüğü Şubesi, Türk Telekom Santrali ile Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Binası, Fiber Optik Kablo Altyapısı ve Polis Noktası ile sanayicilerimizin hizmetindedir.

 VİZYONUMUZ

Sanayicilerimizin kendilerini farklı hissedecekleri, yenilikçi bir OSB olmakMİSYONUMUZ

Çevreye ve topluma duyarlı olmak, yasal mevzuatlara uygun hareket ederek sanayileşmenin belirli bir sistem dahilinde geliştirilmesini sağlamak, teknolojiyi etkin biçimde kullanarak kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmetler vermekDEĞERLERİMİZ

Adil ve dürüst davranmak, nezaket kuralları çerçevesinde hareket etmek, alçak gönüllü ve hoşgörülü olmak, topluma saygılı ve çevreye duyarlı olmak, yenilikçi bakış açısına sahip olmakSTRATEJİK AMAÇLAR

Sanayiciye yönelik hizmetlerinin geliştirilmesi (Sanayici memnuniyetinin artırılması) Çalışan gelişimi ve memnuniyetini artırmak Alan olarak büyümek Kaynak yönetimi Sürdürülebilirliğe katkı sağlamakAOSB

AOSB ELEKTRİK ENERJİSİ TEDARİK TOPTAN SATIŞ A.Ş.

AOSB katılımcılarına daha uygun koşullarda elektrik enerjisi sunabilmek ve elektrik enerjisi tedariğinin doğrudan piyasadan sağlanabilmesi için AOSB Elektrik Enerjisi Tedarik Toptan Satış A.Ş. firması kurularak EPDK’ya başvuru yapılmış ve tedarik lisansı alınmıştır.AOSB

• Sanayicilerimize uygun fiyatla enerji tedariki amacıyla faaliyet gösteren AOSB Bölge Müdürlüğü’nün iştirak şirketi olan Adana OSB Elektrik Enerjisi Tedarik Toptan Satış A.Ş. bünyesinde OSB Bölge Müdürlüğümüzün ve sanayicilerimizin beton ve beton ürünleri ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla kurulması ve işletilmesi planlanan Beton Santrali yatırımına 2022 Temmuz ayında başlanmış ve 3 ay gibi kısa bir süre içinde 15 Ekim 2022 tarihi itibari ile üretime başlamıştır.
• Saatte 130 m³ beton üretim kapasiteli tesisimiz ile; Bölge Müdürlüğümüzün ve bölgemizde bulunan sanayicilerimizin ihtiyacı olan betonu kaliteli üretim, uygun fiyat politikasıyla hizmete sunulmaktadır.
• Şirketimiz enerji ve beton tedariği yanında sanayicilerimize Enerji Verimliliği Danışmanlığı, beton ürünleri imalatı, elektrik üretim santrali kurmak üzerine hizmetler verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir.